Adventno-božične duhovne vaje v vsakdanjem življenju

ADVŽ 2022 – adventno-božične duhovne vaje v vsakdanjem življenju

So dobra priložnost za poglobitev odnosa z Gospodom v našem vsakdanjiku in priprava na osebno srečanje z Novorojenim ob božičnih praznikih. V adventu se spominjamo treh Jezusovih prihodov: preteklega – to je zgodovinskega, prihodnjega – to je ob koncu časov, in sedanjega – ko prihaja med nas na skrivnosten način v sedanjosti.

Letošnje ADVŽ nosijo naslov: »IŠČEMO BOGA, KER NAS ON IŠČE«. Človek je od Boga obiskano bitje. Zaslutiti ljubeče hrepenenje Boga po srečanju s slehernim človekom, pripraviti v srcu prostor za Božji obisk in prepoznati v sebi Božje obiskovanje.

Dobivali se bomo na Zoom povezavi vsak četrtek ob 20h do 21. 30h od 24. nov. 2022 do 12. jan. 2023.

Prijave :
s. Polona Švigelj 031 472 201 pikapolo7@gmail.com
ali Barbara Marzi 031385 094 bmarzi1@gmail.com.

Prisrčno vabljeni.

 

© Župnija Izola 2021